OSP Trybsz
Przekaż nam swój 1% podatku! Strona Główna Forum Galeria Linki Pogoda Darmowa bramka SMS24. Sierpień 2019
Nawigacja
Przekaż nam swój 1% podatku!
Strona Główna
Historia OSP Trybsz
Zarząd OSP Trybsz
Ekipa
MDP
Sprzęt
Wezwania
Ciekawostki
Forum
Galeria
Przyjaciele
Linki
Kontakt
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 32
Nieaktywowany Użytkownik: 42
Najnowszy Użytkownik: kazio
Ostatnio online
Bodzio206 3 weeks
Prezes10 weeks
klojek16 weeks
zdzisiek311 weeks
wojtek99345 weeks
Naczelnik OSP430 weeks
Mariusz437 weeks
Piotrek12438 weeks
BigJoe452 weeks
hanka456 weeks
Kontakt z Adminem
>
Kalendarz
Polecamy
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.plOSP Jaworzno os.Stałe


OSP Stare Kurowo


Witamy !!
Witamy na stronie Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu.

Przekaż nam swój 1% podatku !
Odpust parafialny ku czci św Antoniego
InfoZapraszamy wszystkich członków seniorów jak i MDP do udziału w jutrzejszych głównych uroczystości ku czci.Św.Antoniego o godz. 11.00 .W związku z tym ,że jest to dzień roboczy prosimy o niezawodne przybycie tych, którzy maja wolne w tym dniu .Zbiórka o godz. 10.30 w Remizie OSP. .Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
""Ogrywanie Moji"
InfoSzanowni druhowie tak jak na tradycję przystało w latach poprzednich weźmiemy udział w dniu 09-06-2019r będziemy "Ogrywali Moje". W związku z tym zbiórka wszystkich strażaków OSP,KDP,MDP o godz.13.00 w Remizie OSP Trybsz.Pełna mobilizacja liczy się każdy na "Ogrywanie Moji'' . Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
UWAGA !!!!! DZIEŃ STRAŻAKA r w SOBOTĘ!!!!!!!!!!!!
InfoMIMO Że NIE BYŁO OGŁOSZENIA W NIEDZIELĘ.
Tradycyjnie już zapraszamy wszystkich strażaków czynnych, wspierających, MDP w mundurach wyjściowych na Mszę, św. która zostanie odprawiona w „Intencji strażaków żywych i zmarłych OSP Trybsz ”na o godz.19.00 04-05-2019r SOBOTA w dniu naszego Patrona Św.Floriana.
W związku z tym zarządzamy zbiórkę o godz. 18.30, po której przemarsz do kościoła na Mszę Św.
O ile pogoda pozwoli to po nabożeństwie tradycyjnie odbędą się posiady przy ognisku na Boisku sportowym LZS "Skałki Trybsz" albo w Remizie.

Z okazji Święta Dnia Strażaka, życzymy wszystkim Strażakom pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym, dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin. Aby Nasze święto odbywało się w spokoju i radości.
Z tej to okazji składam serdeczne podziękowania druhnom i druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu w imieniu swoim jak i całej społeczności Trybsza za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi.
Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
Radosny Dzień dziś nastał bo Pan Zmartwychstał...
InfoObfitych łask i błogosławieństw, od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych, z radosnym Alleluja , a w Śmigus Dyngus dużo wody dla Naszych Druhen i wszystkich kobiet życzy Zarząd OSP Trybsz

Badania okresowe Strażaków oraz wstępne kandydatów na strażaków
InfoWitam

W związku z planowanymi badaniami okresowymi strażaków ratowników OSP na 13 kwietnia 2019 r. tj. sobota na godzinę 17:40 dla OSP Trybsz w remizie OSP Łapsze Wyżne odpowiednio:

- 16:00 – OSP Kacwin

- 16:30 – OSP Łapsze Niżne

- 17:00 – OSP Łapsze Wyżne

- 17:20 – OSP Łapszanka

- 17:40 – OSP Trybsz

- 18:00 pozostałe jednostki OSP

a po tych jednostkach przyjadą dodatkowo inni lekarze i zostanie przeprowadzone badania kandydatów na członków OSP także i Nasi kandydaci maja się zgłosić i tez Nic nie jeść i pić na dwie godz przed badaniem.


Zbiórka w remizie OSP Trybsz o godzinie 17.00 a następnie wyjazd.
UWAGA!!!!!W związku z tymi badaniami przynajmniej dwie godziny nic nie wolno jeść ani pić .
Bardzo ważne!!!!!!!!!!!! Strażacy którzy nie przystąpią do badań lub nie przejdą tych badań NIE BĘDĄ MIEĆ PRAWA DO WYJAZDÓW DO AKCJI RATOWNICZO-GAŚNICZYCH.

Dzień Kobiet -Naszych druhen i nie tylko.Wszyskich kobiet bez wyjatku.
Info8 marca - niech to będzie dzień radosny. Życzymy dla Was dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech Wam drogie druhny zawsze słońce świeci. Niech Wam czas radośnie leci. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
Życzy Zarząd OSP Trybsz i cała męska część jednostki.
20-lecie Koła Nr 1Trybsz przy Związku Spisz w Chicago
InfoZ okazji jubileuszu 20 – lecia założenia i nieprzerwanej działalności w dowód uznania Wam rodakom jako jednym z pierwszych tak zorganizowanych i zrzeszonych miejscowości Spiskich, jakim stał się niewątpliwie Trybsz, wokół Koła Nr 1 Trybsz przy Związku Spisz w Chicago, w Ameryce Północnej, przy tej okazji składamy Panu Prezesowi oraz wszystkim członkom Związku serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia.
Gratulujemy Waszej prężnej działalności koncentrującej się na zachowaniu naszych wspólnych wartości – wiary, kultury, spiskiej tradycji i obyczaju z troską przekazywanej młodemu pokoleniu oraz trwałej więzi ze „Starą Ojczyzną”, jaką jest Polska.
Dziękujemy za utrzymywanie stałej łączności z rodzinnym Trybszem oraz za okazaną wszelką pomoc dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu, która jest dla nas swoistym wyrazem solidarności ze środowiskami i instytucjami troszczącymi się o bezpieczeństwo mieszkańców w ojczyźnie oraz sąsiednich miejscowości, turystów wymagających wparcia w ratowaniu życia i mienia.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie skierowane do naszej jednostki OSP Trybsz, jako Zarząd OSP z przyczyn formalnych braku wizy nie możemy uczestniczyć w tym jubileuszu. Nie mniej jednak łączymy się z Wami w tym dniu za pośrednictwem naszego Druha o. Rajmunda i z Jego rąk pragniemy przekazać skromną pamiątkową parzenicę wraz z listem gratulacyjnym na ręce Pana Prezesa oraz całego Koła Nr 1 Trybsz przy Związku Spisz w Chicago oraz wszystkim osobom wspierającym Waszą działalność, a przy tym jeszcze raz życzyć wszelkiej pomyślności na dalsze lata działalności, od najmłodszych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, a także druhen i druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu.
Z wyrazami uznania Zarząd OSP Trybsz.
Zebranie sprawozdawcze za rok 2018 w dniu 09.02.2019r o godz19.00
InfoOchotnicza Straż Pożarna Trybsz , 02.02.2019 r.
w Trybszu

ZAPROSZENIE


Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Trybszu ‚
serdecznie zaprasza wszystkich członków OSP, KDP, MDP, Radnego naszej miejscowości , Sołtysa wraz z Radą Sołecką , Zarząd Leśnej Wspólnoty Urbarialnej w Trybszu , Zarząd Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych "Przełom" w Trybszu oraz wszystkich zainteresowanych naszą działalnością, na zebranie sprawozdawcze za rok 2018,które odbędzie się 09.02.2019 r. (SOBOTA) o godz.19.00 w Remizie OSP Trybsz.

(Przypominamy, że obecność członków OSP, KDP, MDP jest obowiązkowa i to w mundurach wyjściowych)


P.S.
PONADTO SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TO ZEBRANIE WSZYSTKICH KANDYDATÓW CHĘTNYCH , WSTĄPIĆ W NASZE SZEREGI CZY TO DO OSP MDP ,KDP Zapisy w dniu zebrania.


Zarząd OSP w Trybszu.

"'Na scynscie na zdrowie na to Boze Narodzynie"
ŚwiętaW dzień Bożego Narodzenia
ślemy wszystkim Wam życzenia,
niech ten Nowo Narodzony
ześle na Was łask ogromy.
By Wam wszystko pasowało,
by kłopotów było mało,
byście zawsze byli zdrowi,
by problemy były z głowy,
by się wiodło znakomicie,
by wesołe było życie!

Z całego serca życzy Zarząd OSP Trybsz dla wszystkich druhów, druhen oraz wszystkich drogich mieszkańców ,Rodaków na całym świecie oraz znajomych i nieznajomych.
Odpust parafialny ku czci Św.Elzbiety jak również poświęcenie figury Św.Floriana na ścianę frontową Remizy
NewsyZapraszamy wszystkich członków OSP seniorów jak i MDP do udziału w jutrzejszych tj.18.11.2018r głównych uroczystości ku czci Św.Elżbiety, jak również podczas tej mszy uroczyście zostanie poświęcenie figura Św.Floriana na ścianę frontową Remizy .Prosimy o niezawodne przybycie .Zbiórka o godz. 10.30 w Remizie OSP. Z poważaniem Zarząd OSP Trybsz.
"Warsztaty Ratownicze Trybsz 2018"
NewsyZapraszamy wszystkich członków OSP Trybsz na sobotę 16.06.2018 o godzinie 9:00 na boisko sportowe w Trybszu gdzie odbędą się "Warsztaty Ratownicze Trybsz 2018" , na którym będziemy zgłębiać wiedzę z ratownictwa technicznego oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy podczas trwania warsztatów i jako organizatorzy mamy sporo do ogarnięcia w przygotowaniu tych warsztatów jak również w zabezpieczeniu technicznym tej imprezy.
P.S
Bardzo prosimy o czynne uczestnictwo tak żeby jak największa liczba naszych członków skorzystała z pogłębienia tej wiedzy a przy okazji i pomóc czynnie całemu przedsięwzięciu logistycznemu całej tej imprezy.
Strona 1 z 21 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wspierają nas


Alarmowanie
112
Polub nas na Facebook'u!
Plub nasz profil na Facebook'u!
Zegarek ;)


Nasz adres...
Ochotnicza Straż Pożarna w Trybszu
Ul.Św.Elżbiety 82
34-442 Trybsz

Gmina: Łapsze Nizne

Powiat: nowotarski

Województwo: małopolskie

Widok na Trybsz z .... kosmosu ;)
10 Przykazań Strażaka
Na Forum
Najnowsze Tematy
Izba Tradycji OSP Tr...
Lodowisko...
Manewry, akcje!!
Zawody, zawody, zawo...
Regulamin :)
Najciekawsze Tematy
Lodowisko... [5]
Izba Tradycji OSP... [3]
Witam !! [2]
Manewry, akcje!! [0]
Zawody, zawody, z... [0]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zdzisiek
11/07/2013 23:50
bogus nie 08.07.2013r.ale 14.07 2013r. zaw0dy

zdzisiek
22/12/2012 23:13
wesołych świąt bożego narodzenia szczęśliwego nowego roku jak najmniej interwencji a dużo imprez zycżą druchowie z łapsz wyżnych

Bodzio206
15/05/2012 15:04
Przypominam wszystkim!! Jutro na 15:30 wszyscy w mundurach strażackich w remizie!!

zdzisiek
06/11/2011 19:52
gratulacje za zajecie drugiego i trzeciego miejsca w powiatowych zawodach pozarniczych przez druzynny mdp .oby tak dalej

klojek
16/10/2011 10:00
Zdjecia z powiatowych zawodów juz dostępne w galeri. przypomnijmy ze dziewcznyny z MDP zajęły II miejsce, chłopcy III smiley

Bodzio206
13/06/2011 09:46
https://picasaweb.google.
com/106237428603091530731
/WojewodzkiDzienStrazakaL
udzmierz2011?authkey=Gv1s
RgCOHcpqvyqPvHgAE Link do zdjęć z Ludźmierza


Bodzio206
04/06/2011 23:43
Przypominam, BUS jutro o 11:30 pod remizą!!

Naczelnik OSP
01/05/2011 21:22
Zapraszam wszystkich na MSZĘ ŚWIĘTĄ 3MAJA na 8:00.Zbiórka o7:30pod remizą

Bodzio206
24/12/2010 15:46
Wesołych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze, zdrowia i spokoju. Życzy druh Bodzio z rodzinąsmiley

Bodzio206
14/11/2010 20:26
W dziale ciekawostki dostępna jest prezentacja OSP Trybsz - sto lat minęło wiek przed nami

Archiwum
Webmaster © OSP TRYBSZ


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie